Pre bezpečné doručenie Vašej zásielky

Ponuka plastová obálka Vám zabezpečí spoľahlivé a bezpečné doručenie Vašej zásielky v  plastových obálkach, ktorých kvalita spracovania a použitý plastový materiál sú prvotriedne.

Odolnosť ponúkaných obálok je s parametrami pevnosti 50 až 90 mikrónov, čo vyjadruje skutočne pevnú plastovú obálku, ktorá navyše odoláva poveternostným vplyvom, nebezpečným tlakom a občas aj nešetrnému zaobchádzaniu, najmä pri nevypočítateľnej medzinárodnej preprave.

Plastová obálka pôsobí moderným dojmom, má elegantnú, pevnú povrchovú fóliu buď v neutrálnej matnej bielej farbe alebo je vyrobená z farebného plastu s originálnym farebným dizajnom. Vnútorná časť obálky je spevnená tmavou fóliou, ktorá ochraňuje zásielku pred svetlom, slnkom a pred cudzími očami a zároveň vytvára druhú spevňujúcu vrstvu plastovej obálky.

visa-3082813_640

Praktické a nadčasové riešenie vo forme plastovej obálky

Akýkoľvek ponúkaný rozmer, veľkosť, farebnosť určite využijete na mnohé spôsoby – napríklad na zasielanie tlačovín, najmä formáty A3-A5 sú mimoriadne obľúbené, jej využitie je aj na zasielanie textilu, dokumentov a drobných predmetov bez výrazne ostrých hrán.

Ponúkaná kolekcia farebných plastových obálok má široké uplatnenie, obálky sú nápadné, pútavé a originálne, ľahko sa s nimi manipuluje a to im dáva ich pridanú hodnotu.

email-1975023_640

Bezpečnosť obsahu v plastovej obálke

O tú sa naozaj nemusíte obávať – spôsob uzatvárania je dokonale premyslený, zalamovacia ohybná fólia má samolepiaci prúžok, ktorý pevne drží a obsah je dokonale skrytý.

Pri výbere veľkosti obálky Vám odporúčame voľbu väčšieho rozmeru pre Vašu zásielku približne o 15%, je dôležité, aby zasielaný tovar tzv. dýchal v priestore obálky a by sa zbytočne nekrčil v malom priestore.

Cenovo výhodné množstevné balenia si môžete zvoliť podľa vlastných potrieb, aj netradičné množstvá sú súčasťou rozsiahlej ponuky, podobne ako aj individuálna potlač a iné doplnkové služby.

Vyskúšajte zákazníkmi overené a recenziami kladne hodnotené plastové obálky.