Všestranné využitie LED pásiku

RGB led pásik je skvelým moderným osvetlením nie len vo vašej domácnosti, ale tvorí súčasť večierkov, párty či iných zábav. Led pásik obsahuje ovládanie, pomocou ktorého si volíte farby i efekty. Viac o rgb pásiku si môžeš prečítať v tomto článku.

Rgb pásik využitie
Ako som už spomínala, RGB sa hodí do domácnosti, ale i na zaujímavé párty večierky na ktorých chcete zažiariť. Ďalšie využitie led pásikov je v osvetlení kuchynskej linky, kúpeľní, výkladov. Sú skvelou upútavkou v obchodoch ako reklama. Pekne osvetľujú police a skrinky, a hodia sa do obývacej miestnosti alebo do iných miestností, napríklad spální.

led páska

Môžete nimi nasvietiť sadrokartónové podhlady. Využívajú sa aj na spríjemnenie prostredia vašim domácim miláčikom, napríklad do akvárií. V interiéri sa využívajú na efektné vyznačenie schodov. LED pásik je vhodnou modernou dekoráciou interiéru automobilov, či na osvetlenie barov, reštaurácií, kaviarní alebo dokonca hotelov. Ako vidíte, majú všestranné využitie. Inštalácia je jednoduchá, stačí iba k rgb led pásiku zapojiť adaptér do zásuvky pomocou konektorov, ktoré obsahujú.

LED pásiky, kotúč

Ovládač na batériu obsahuje celkovo 16 farebných tlačidiel, pomocou ktorého si volíte farby. Možno voliť  medzi štyrmi efektmi na diaľkovom ovládaní, či vypnúť a zapnúť RGB pásik. Výhodou led pásiku je, že má až 5 metrov, a každých 9 led sa dá odstrihnúť bez poškodenia led pásiku, dá sa skrátiť alebo predĺžiť. Navyše je ohybný, dá sa zohnúť aj v rohoch miestnosti a zadná strana je samolepiaca. RGB pásik 5 metrov obsahuje 60 smd led diod na meter, spolu ich je 300 na 5 metrov. Led pásik je určených pre všetkých, ktorý preferujú moderný dizajn, chcú ho použiť na večierkoch alebo si chcú navodiť príjemnú  atmosféru domova.