Ready made spoločnosti sa oplatí kúpiť vtedy, keď chcete alebo potrebujete začať podnikať čím skôr a v krátkom čase, bez zbytočne dlhých procesov, ktoré založenie novej spoločnosti normálne vyžaduje. Ready made spoločnosti boli založené za účel toho, aby sa predali klientom, ktorí o ne majú záujem. Spoločnosti je možné rozdeliť do viacerých kategórií podľa ich vlastností. Môžu maž históriu, alebo byť novozaložené, môžu alebo nemusia byť platcami DPH.

muž za počítačom

Na našej stránke si viete spoločnosti vyhľadať a zoradiť podľa Vašich preferencií a nájsť takú, ktorá spĺňa všetky Vaše podmienky. Všetky spoločnosti sú pripravené a je možné s nimi začať okamžite podnikať. Všetko len do niekoľkých hodín. Samozrejmosťou je, že všetky spoločnosti majú vybavenú potrebnú dokumentáciu. Aké sú najväčšie výhody ready made spoločností? Už sú zapísané v obchodnom registri a sú registrované pre daň z príjmov, teda majú aj IČO a DIČ. Základné imanie spoločností je už úplne splatené. Zmluvne Vám garantujeme, že dané spoločnosti nemajú žiadne predošlé záväzky. Všetko prebehne rýchlo.

podpis zmluvy

Všetka dokumentácia je pripravená našimi advokátmi, takže je profesionálna a bezchybná. Cena, z ktorú spoločnosti ponúkame je konečná a zahŕňa všetky potrebné veci. Zmeníme spoločníka, konateľa, sídlo aj obchodné meno. Taktiež rozšírime alebo zúžime premety podnikania. Poskytneme úplné znenie zakladateľskej listiny alebo spoločenskej zmluvy. Pripravíme zmluvu o prevode obchodného podielu. Vyžiadame súhlas vlastníka nehnuteľnosti, kde je umiestnené sídlo spoločnosti. Uhradíme súdny poplatok za zmenu zápisu zmien v obchodnom registri. Ready made spoločnosti sú svetovým fenoménom a aj na Slovensku sú obľúbené. Značne uľahčujú začatie a rozbehnutie spoločnosti, lebo všetko podstatné už je vyriešené. Pokiaľ teda chcete začať podnikať rýchlo a bezproblémovo, sro platca dph na predaj je pre Vás tou správnou voľbou.