Azda najzložitejšou a najdôležitejšou vlastnosťou tohto znamenia je ich až prehnane citlivá a zraniteľná povaha, s ktorom musíte pracovať veľmi opatrne a v podstate poriadne zvážiť každé jedno slovo, ktoré sa rozhodnete obrátiť proti človeku narodenému v tomto znamení.

rby

Na prvý pohľad sa však nezdajú ako až také krehké znamenie, pretože svoju skutočnú tvár dôsledne ale aj veľmi šikovne schovávajú. Nosia na očiach neustále ružové okuliare A skutočná realita pre nich predstavuje nepredvídateľné ohrozenie a práve preto, sa z nej skúšajú v každom prípade najrôznejšími spôsobmi dostať.
Svoj život nedržia pevne vo svojich rukách, sú skôr typy, ktoré sa životom nechajú pohlcovať a veľmi unášať, než aby ho pevne chopili do rúk a vzali pod svoju kontrolu. Veľkou nevýhodou tohto znamenie je, že veľmi ľahko spadajú do najrôznejší závislosti na alkohole cigaretách či drogách. Je to akýsi ich spôsob ako uniknúť z reality, pretože iné spôsoby sa im veľmi neosvedčujú.

Sú veľmi obetaví, milí, súcitní, zhovievaví, ale aj depresívni a častokrát trpia nízkym sebavedomým. Super fakt nie iba tycky teda sa vedia veľmi dobre vždy situácie iných ľudí. Dalo by sa skôr povedať, že až priveľmi, často pretože to stáva, že berú problémy inej osoby na seba v plnej hodnote a to aj v prípade, že táto osoba sa týmito problémami až toľko nezaťažuje.

horoskop)

Sú veľmi citliví na všetky vonkajšie vplyvy a tým sa stávajú veľmi ľahko ovplyvniteľní. Toto znamenie nesmierne trpí ak cíti ne uplatnenie, alebo to že ich potenciál nebol využitý. Utrpenie mu spôsobuje tiež pocit bezcennosti, zbytočnosti. Častokrát sa radi zahľadia sami do seba a takýmto spôsobom unikajú pred životom, kde sa vedia výborne ponoriť do seba samého a nájsť odpovede na mnohé otázky len v samoznom tichu miestnosti. Ryby sa správajú veľmi nepredvídateľne a práve kvôli tejto vlastnosti nedostávajú dostatok pochopenia zo spoločnosti.