Dopravné prostriedky sú dnes bežným štandardom, ktorý využívajú jednotlivci, rodiny aj firmy. Nech už sa jedná o osobné vozidlá, autobusy, vlaky, lietadlá a podobne. Bez nich by nebolo možné sa na vzdialené miesta len tak jednoducho dostať a vďaka tomuto komfortu je to o mnoho jednoduchšie a rýchlejšie.
Nie každý však uprednostňuje hromadnú dopravu a radšej cestuje osobným vozidlom, v ktorom má svoje súkromie, pohodlie a nie je obmedzovaný časom. Ale tiež nie každý vlastné vozidlo vlastní alebo ho má práve k dispozícii.

mercedes

A v takej situácii si nemôže dopriať iné cestovanie, než už zmienenými dopravnými prostriedkami hromadnej dopravy. Lenže nie vždy to tak musí byť, pretože máte ešte iné možnosti, ktoré vám poskytne autopožičovňa Žilina.

Táto služba myslí na všetkých majiteľov vozidiel, ktorí majú to svoje autíčko práve mimo prevádzku, má ho pre svoje potreby manželka či manžel alebo aj pre tých, ktorí žiadne vozidlo nemajú.

Máte možnosť si vybrať z pestrej palety vozidiel, ktoré ľahko prispôsobíte svojim potrebám a to nielen značkou, komfortom, ale aj počtom sedadiel.
Služba je určená pre využitie zo súkromných dôvodov, ale aj firemných. Často práve firmy potrebujú využiť osobnú prepravu pre svojich zákazníkov, obchodníkov či samotné vedenie, pretože firemné vozidlá nemajú.

A tento komfort ponúka všetky vymoženosti, ktoré sú aj pozitívnou prezentáciou firmy. Okrem samotného vozidla si môžete takto zaobstarať aj vodiča. Ten sa postará o ovládanie vozidla a vašu prepravu a vy sa zatiaľ budete môcť venovať ostatným záležitostiam.

Vozidlo aj s vodičom si môžete samozrejme objednať aj pre súkromné účely napríklad ako prepravu na svadbách, oslavách, na letisko či kamkoľvek budete potrebovať.

volant

Autopožičovňa Žilinasa postará o vaše pohodlie aj starosti, ktoré by vám inak vznikli, keby ste sa nemali ako dopraviť tam, kam potrebujete.