Rozkoš – keby sa vás niekto spýtal, ako by ste definovali rozkoš, ako by ste zodpovedali? Niekto si ju predstavuje ako gurmán pri jedálenskom stole, niekomu vyhovuje rýchla jazda v aute a iného napĺňa šťastím napríklad šport. Žiadna aktivita sa však nevyrovná tantrickým masážam, čo sa týka rozkoše. Aj keď to nie je klasický sex, prežijete tu toľko príjemných chvíľ, že budete chcieť tantru zažívať znova a znova.

tantra masáž

Blaženosť – vo filme „Láska cez Internet“ z roku 1998 sa Meg Ryan zmieni o tom, že výraz „blaženosť“ jej pripadá zastaraný a takmer nepoužívaný. Z nášho slovníka blaženosť takmer vymizla, a niet divu, veď ľudia dnes riešia samý zhon a honbu za majetkom, a blaženosť s tým nemá nič spoločné. Blaženosť je stav mysle, keď si uvedomujeme božskú jednotu so všetkými živými bytosťami, a k tomu nás tantra tiež vedie. Bohužiaľ o nejakej „jednote“ nemá väčšina ľudí v spoločnosti ani tušenie, a podľa toho to aj v našej krajine vyzerá.

masážne kamene

Slasť – výraz „orgazmus“ pozná každý, a slasť, to je niečo veľmi podobné. V slasť totiž prechádzajú stavy pred orgazmom a po ňom, a je to podobný pocit, ako blaženosť, ale tentoraz súvisiace najmä s telesnými prejavmi. Tantra masáž vyvoláva telesnú slasť na všetkých častiach pokožky, a tantrická masérka dokáže slasť vyvolať veľmi rýchlo.

Uvoľnenie – tantru si doprajte aj vtedy, ak máte pocit vnútorného zovretia, napríklad pri úzkostiach a depresiách. Hladenie pokožky je pri masáži samo o sebe uvoľňujúce a práve na tantre si mnoho ľudí uvedomí, že im v živote chýba neha, dotyky a maznanie. Majú napríklad doma v garáži nové Porsche, ale jeho vlastníctvo sa zďaleka nevyrovná pocitu lásky a telesnej blízkosti s milujúcou partnerkou, ktorý vo svojom uponáhľanom živote postrádajú.

Žiadny stres – tantru vám odporúčame aj vtedy, ak ste prepracovaní, vystresovaní a pretiahnutí. Stres k pozitívnemu životu nepatrí, uvedomte si to a niečo s tým robte.