Dnešné ženy si majú z čoho vyberať. Existuje mnoho mužov ktorí sú malí veľký pekný škaredý proste je ich veľa typov. Tak aký typ sa páči ženám ? Poďme pekne od začiatku. Ak nejaká žena hľadá muža nemusí byť pekný stačí ak má pekné vypracované brušné svalstvo. Pretože práve brušné svalstvo priťahuje ženy najviac. Pre ženy je to sexy a často ich to priťahuje až priamo do postele.

 muž v riflích
Možno si zoberiete že máme veľa chlapov ktorí vypracované brucho nemajú a majú naozaj pekné ženy. Avšak Doba sa mení ženy čoraz častejšie túžia po chlapoch ktorí sa o seba starajú a makajú na sebe. Čím lepšie vypracované bruško tým lepšie aj pre samotnú ženu. Pretože vedci tvrdia že ak chlap má vypracované bruško žena má vďaka tomuto lepší orgazmus.
 
Možno sa mýlim a skutočnosti to tak nie je , ženy si možno vybrať podľa iných faktorov No práve tento je ten najhlavnejší Podľa čoho si ženy vyberajú. Nehovorím že tuční muži Majú smolu ale jednoducho ženy aj vo svojich snoch túžia po mužoch ktorí sú vypracovaní.
 
Čiže milí Chlapi ak chcete získať peknú ženu musíte na sebe makať a vypracovať si svoje brušné svalstvo. No nebude to až také jednoduché. Na vypracovanie bruška potrebujete maximálny jeden až dva roky. Trvá to nejakú dobu pokiaľ vymeníte kvádre za tehličky. Možno to tá skutočnosti nie je A môžem sa aj mýliť No štatistiky sú na štatistiku a skutočnosť môže byť úplne iná. Čiže milý chlapi nech už vyzeráte akokoľvek  stále máte šancu získať peknú ženu aj vďaka charizme optimizmu ale aj kráse čiže nemusíte zúfať aj keď nemáte tehličky.
 tetovaný muž
Každá žena má svoj osobný štýl a hľadá vždy len to najlepšie. Preto ak chcete u ženy uspieť, V prvom rade sa musíte zamyslieť čo hľadáte vy. Pretože aj vy si môžete vybrať ženu či babu svojich snov. Dúfam že som nikoho týmto článkom neurazil a každý si to zoberie tak ako sám chce. Je to len štatistika ktorá bola tvorená vecami ktorí skúmali ženy akých chlapov si vyberú. Či už obyčajných alebo len takých ktorí majú svalstvo a vypracované brucho.