Určite ste sa už aspoň raz zamýšľali nad tým, koľko by ste si vedeli zarobiť, ak by ste mali možnosť predať vaše oblečenie, ktoré vám len zavadzia v skrini a vy ste ho nikdy nenosili, bohužiaľ ale aj viete, že už ani nikdy nosiť nebudete. Všetci hľadám rôzne spôsoby, ako sa dostať k peniazom, ako zlepšiť svoju finančnú situáciu a ako vyžiť čo najlepšie, ako to len ide. Po ďalšie, všetci chceme vyzerať pekne a mať aj pekné veci.

oblečení

Oblečenie nosíme všetci, vraví sa dokonca, že je to práve oblečenie čo z nás robí človeka, akým sme dnes. Z časti sa dá s touto teóriou plne súhlasiť, pretože aj keď oblečenie úplne vždy a presne neodráža našu osobnosť, väčšinou ju vie aspoň pekne približne načrtnúť. To, ako sa obliekame teda hovorí čo to aspoň o tom, akí asi sme, aký máme štýl a ako sa v živote správame.
Občas nás však popadne sila okamihu (alebo skôr výpredaja) a my si kúpime niečo, čo sme ešte nikdy nenosili, ba dokonca, má to ešte stále pripnutú visačku. V takýchto prípadoch ľutujeme, že sme si peniaze mohli radšej nechať použiť ich na niečo lepšie, čo nám spraví skutočnú radosť a aj to využijeme, nebude to len niekde pohodené bez využitia. Najhoršie na tom je, že predať takéto oblečenie sa zdá byť viac ako nemožné. Čo však keby som vám povedala, že nie?

modní oblečení

Existuje istá aplikácie – jej názov je Depop stiahnuť do vášho mobilu si ju môžete aj vy. Je to aplikácia pre ľudí, ktorí sa rozhodnú predávať oblečenie a takto sa živiť. Všetko je zadarmo a bezpečné, platby fungujú cez internetové bankovníctvo PayPal. Na vašom profile máte základné informácie o vás, to čo predávate, za akú cenu tiež. Depop funguje celosvetovo, dopredu si nastavíte sumy za dané kúsky aj výšku poštovného, ktoré sa automatický pri nákupe strhne z účtu kupujúceho a vám sa pripočíta na váš účet. Vašou úlohou je teda zaobstarať doručenie.