Pri preprave tovarov je nesmierne dôležité ho uskladniť v efektívnych a funkčných skladovacích boxoch, prepravkách, debničkách a iných obdobných nádobách. Tieto je samozrejme pre lepšiu logistiku pri ich samotnej preprave nutné umiestniť na bezpečné a kvalitné palety. Na trhu je obrovské množstvo rôznych paliet prevažne sú využívané bežné drevené euro palety, ktoré však neprinášajú potrebný komfort pri ich využívaní.

drevené euro palety

Častokrát ich životnosť nedosahuje potrenú časovú rezervu a ich samotné uskladňovanie zaberá mnoho skladového priestoru. Mi Vám ponúkame kvalitné plastové euro palety na predaj, ktoré je možné ľahko stohovať a uskladniť a sú vyrobené z recyklačných materiálov, kde po ich skončení dlhej doby životnosti je možné ich jednoducho recyklovať. Jedná sa o rôzne plastové palety s rôznym typom zaťaženia podľa Vášho výberu a podľa Vašich potrieb. Spomenieme si napríklad euro paletu 1842552 – 1140 Light 1140x1140x165 3R, R. Táto paleta je určená k ľahkému zaťaženiu a je vybavená s tromi lyžinami. Svojimi praktickými rozmermi je vhodná pre plnenie námorných kontajnerov a náklad na tejto palete je zabezpečený bezpečnostným okrajom. Tovar na tejto palete bude bezpečne umiestnený. Na schoellerallibert.com nájdete množstvo týchto paliet v rôznych rozmeroch a s možnosťou rôzneho zaťaženia. Všetky palety sú ľahko stohovateľné čím umožnia vysokú úsporu skladového priestoru aj v prípade že sú prázdne.

vysokozdvižný vozík

Výnimkou nie sú ani palety ktoré sú svojou konštrukciou vhodné pre mraziarenské a chladiarenské prepravné vozidlá spomenieme si napríklad 83800210 – Rackpal 1200x800x163 – 3R, R. Jedná sa o paletu ktorá sa vyznačuje svojou pomerne vysokou ľahkosťou no taktiež veľkou pevnosťou. Je vhodná do regálu. Jej perforovaná horná plocha podporuje optimálne prúdenie vzduchu, čo zabezpečuje optimálne chladenie tovaru z každej strany. Na našich stránkach nájdete mnoho obdobných a funkčných paliet, z kvalitného recyklovateľného materiálu.