Bude mi za chvíľu skoro 35, manželka o fúz mladšia… Sme spolu asi 9 a pol roka az toho sme manželia asi 2,5 rokov, deti nemáme aj keď posledný rok o tom hovoríme a niekoľkokrát sme v uplynulom roku sa „chceli“ začať snažiť, ale stále bol z manželkinej strany nejaký dôvod to odkladať, (hlavne všeobecne teda ten akt počatia) Mal som za to, že máme dobrý vzťah, správame sa k sebe pekne, komunikácia slušná, na otázku či je medzi nami všetko v poriadku som dostal jednoznačné potvrdenie, že by nič nemenila a že si nedokáže predstaviť, že by sme spolu neboli. Kontakt a tulenie je (aj keď bol posledné 3 roky bol sex tak max. 10x do roka), ale keď som to chcel prebrať, že je pre mňa frekvencia nedostatočná a že sa v pokoji uspokojím aj s normálnym uspokojením.

par

Praj sa bude snažiť, ale žiadna zmena… Ale aj napriek tomu sme myslel že máme, pokojnú a zvládnutú domácnosť manželka je prevažne „mozog“ a ja prevažne „svaly“ na vykonanie – upratovanie mi nevadí, variť viem v obchode tiež hocičo nájdem … Ešte donedávna som za to bol na seba celkom aj pyšný, že nie som chlap čo čaká fullservis od manželky a naopak sa postará o domácnosť, ale vo svetle nových udalostí sa cítim skôr ako užitočný blbec vhodný na výchovu dieťaťa, pretože „manželka nie je úplne materský tip, ale nechce v budúcnosti ľutovať, že nemá dieťa“ – jej slová. A prečo si to myslím? Už nejaký čas som mal podozrenie, že niekoho má…

par

Začala sa o seba viac starať, bozky letmejsie, objatia kratšie, častejšie začala byť na telefóne, telefón schovávať na noc pod vankúš (aj keď má natiahnutý budík a obvykle ho nechávala niekde na stolíku , aby ho počula), ale to hlavné – začala sa holiť, čo skoro pravidelne najneskôr v Novembri prestávala, pretože je v kúpeľni praj chladno a väčšinou „sezónu“ holenia začínala pomaly z jari. Chvíľu som si myslel, že kvôli tomu, aby sa dobre cítila, keď sa chceme „snažiť“… Ale snaženie sa konalo asi len raz, takže mi to postupne prišlo ako podozrivé.