Moderná doba prináša novinky aj do sveta osvetlenia interiérov a exteriérov. Osvetlenie ako sme ho doposiaľ poznali prešlo vývojom a výsledkom sú novinky, ktoré vyhovujú ekologickým a najmä ekonomickým požiadavkám výrobcov a zákazníkov..

Klasické žiarovky sú nahrádzané modernými spôsobmi LED osvetlenia. Ich vstupná investícia je síce vyššia, ale návratnosť je pomerne rýchla. Moderné riešenia LED osvetlení sú ekologické a zároveň aj ekonomické. Majú v porovnaní s predchádzajúcimi klasickými typmi osvetlenia veľa výhod – ich životnosť je neporovnateľne dlhšia, môžete si zvoliť intenzitu svietivosti, farebné prechody medzi jednotlivými fázami osvetlenia a samozrejme aj farbu osvetlenia podľa nálady.

light-emitting-diodes-108431_640

Využitie LED osvetlenia je takmer všade – v administratívnych budovách, v nákupných centrách, letiskových halách, domácnostiach, vo výrobných priestoroch, v baroch, v hoteloch, prakticky všade.

V širokej ponuke nájdete aj led reflektor. Jedná sa o modernú a vhodnú náhradu predchádzajúceho halogénového osvetlenia. Vyznačuje sa nízkou spotrebou energie, dlhou životnosťou a výkonnou svietivosťou. Na výber sú v populárnom čiernom prevedení, ktoré svojou SLIM konštrukciou pôsobí veľmi elegantne. Je možné ich umiestnenie do akéhokoľvek miesta priestoru, vždy pôsobia subtílne a vytvárajú atmosféru príjemného osvetlenia. Ich použitie do exteriéru je možné vďaka špeciálnemu krytiu IP65.

Nízka spotreba energie a dlhá životnosťou je zárukou návratnosti takmer do 6 mesiacov. Aj preto sú LED reflektory ekonomicky vhodným variantom osvetlenia takmer všetkých budov.

spotlight-465346_640

Pri výbere Vám odborníci radia poradia. Skúsenosti zákazníkov potvrdzujú bezproblémovú a dlhú životnosť LED reflektorov bez dodatočných reklamácií.

Kvalita ponúkaných produktov, ekonomické a ekologické riešenie, ktoré je nielen mimoriadne funkčné ale zároveň aj estetické Vás určite presvedčia.