Počas nášho života je viac než pravdepodobné, že podstúpime skúšky, ktoré nás zatiahnu do svojej stereotypnej rutiny. Nastane tak ďalšia skúška a to výber, alebo regulácia, či tejto rutine nadobro podľahneme, alebo budeme môcť dokázať nájsť občasnú cestu von a venovať sa životu v pravom zmysle tohto slova. Verím, že to nie je ľahké, ale dá sa to. Aj v tomto prípade platí, že len treba dostatočne chcieť.
Zážitky, ale aj sloboda možnosti naložiť so svojim obmedzeným časom na tejto planéte podľa svojho uváženia.

surf

to sú neopísateľne nádherné veci, pre ktoré stojí za to žiť, no a takisto nezabúdajme počas tejto chvíle venovať čas predovšetkým svojim najbližším a pokiaľ máme starých kamarátov, ktorí stáli za to, nezabudnime do nášho života zapojiť aj ich, respektíve spojiť ich s našou súčasťou a vzájomne tento náš čas obohacujme. Zdieľajme určité skvelé chvíle spoločne, vzájomne svoje životy obohatíme o spomienky, aké v nás zostanú až do smrti. Ak takýchto ľudí, starých kamarátov poznáte a skutočne stáli za Váš čas, pričom sa podstatne nezmenili, je čas na tour de fridends.

pivo

Pre muža boli odjakživa dôležitou súčasťou aj kamaráti, alebo ten samotný akt priateľstva. Časom sa zamiluje, narodí sa mu dieťa a tým pádom sa jeho priority zmenia. Pre dobrého muža je prvoradou prioritou jeho rodina, žena a deti, ale takisto by nemal absolútne vynechať a zabudnúť na minimálne jedného alebo pár najlepších priateľov, ktorí ho sprevádzali tým najkrajším ale i najťažším obdobím. Z určitého pohľadu im to dlží a je jedine ušľachtilé a správne, ak kamarátstva pretrvávajú. Samozrejme v rozumnej miere a za rozumných okolností, kedy väčšina času patrí rodine, ale časť z celku sa ukrojí aj pre starých priateľov.

holky

• Náplň tejto časti z celku by pochopiteľne nemala predstavovať neustále „ožran párty“ v štvrtej cenovej, ale vzájomné zdieľanie zážitkov.
A nezabúdajme, priateľky v podobnej a miere a za podobných okolností potrebujú aj ženy.