Stále je možnosť vyskúšať nové spôsoby relaxu a oddychu, nikdy nie je neskoro zažiť svoje sny a túžby, ktoré sa vám doposiaľ nepodarilo splniť, a to nielen v športovej či kultúrnej oblasti, ale aj v sexe a erotike. Mnohí tajne snívame o zakázaných veciach a tie sa môžu týkať aj sexuálnej oblasti života. Skúsiť niečo nové však nikdy nie je neskoro.

erotic-massage-for-couplee05016c99f98239f

Na celom Slovensku sú erotické masáže dostupné bez problémov, salóny svoje služby prezentujú prostredníctvom internetových stránok, kde ponúkajú mnohé druhy masáží a krásne a šikovné dievčatá či ženy, ktoré ich vykonávajú. Sú to profesionálky a ich diskrétnosť máte zaručenú. Masáže sa vykonávajú priamo v salónoch alebo na priváte, podľa želania zákazníka. Druh masáže zároveň s dievčaťom, ktorá ju vykoná, si môžete vybrať pri objednávke na internete najskôr hodinu vopred.

Do salóna sa dostanú iba ľudia zdraví bez príznakov vírusového či kožného ochorenia, ale nie podnapití či ľudia pod vplyvom nejakej omamnej látky. Je dôležité zdôrazniť, že v masážnych salónoch sa neposkytujú sexuálne služby. Pri príchode vás v salóne privíta masérka so šálkou čaju alebo kávy, potom vám ponúkne možnosť osprchovať sa, prezlečie si vás do sárongu, a tak je všetko pripravené k začatiu rituálu. Počas neho znie v miestnosti príjemná hudba a šíria sa exotické vône, salóny preto nazývajú aj oázami pokoja.

tantra1

Tantra masáž v sebe spája príjemné dotyky aj na intímnych častiach tela, počas ktorej úplne zabudnete na vonkajší svet, vyčistíte si hlavu a myseľ a už budete len prežívať slasti a rozkoš erotickej masáže. Dievčatá majú šikovné ruky a dokážu vás priviesť k rozkoši senzualna masaz akú ste doposiaľ nezažili. Podľa vášho želania vám vykonajú masáž celého tela, ale aj intímnych partií, teda lingamu, ale môžete si vychutnávať aj klasiku, body či magic, special alebo couple masáž, no to nie je všetko, ponuka je oveľa širšia.

Záver rituálu je opäť v znamení hygieny, teda môžete sa osprchovať a na rozlúčku spolu s pozdravom namaste vás obdarujú aj milým darčekom.