Ak ste zaneprázdnení, venujte sa mnohým činnostiam a aktivitám, váš čas vypĺňa práca, deti, rodina a vnímate, že zanedbávate upratovanie, nezúfajte. Naša upratovacia čata si s uprataním vašej domácnosti hravo poradí. Upratujeme byty, domy, kde sa zameriavame na utieranie prachu v jednotlivých miestnostiach, vysávanie, čistenie podlahy, umývanie riadu a žehlenie bielizne. Radi vyhovieme aj špecifickým požiadavkám našich zákazníkov, ktorí si objednajú naše služby, keďže spokojnosť našich klientov, pozitívna spätná väzba na nami vykonanú prácu, je pre nás prvoradá a smerodajná v našom ďalšom rozvíjaní.

vysávanie

Na našu prácu používame čistiace prostriedky, ktoré sú vhodné na jednotlivé povrchy, výborne čistia, odstraňujú nečistotu, prach a mastnotu. Pracovné pomôcky pre výkon našej práce si donesieme so sebou, takže vy sa nemusíte o nič starať. Titulok hľadám pani na upratovanie Poprad Upratovanie-grant vám do určitej miery napovedá, že naše služby sú dostupné aj v okolí Tatier na východnom Slovensku. Takže, ak hľadáte pani na upratovanie, neváhajte priamo kontaktovať na základe dostupných údajov na našej internetovej stránke, práve nás a dohodneme sa na podrobnostiach.

upratujem, upratuješ, upratujeme

To znamená, že si zodpovieme otázky, týkajúce sa konkrétnych dní, kedy potrebujete upratať vašu domácnosť alebo kanceláriu. Či si vyžadujete pravidelné alebo naopak jednorazové čistenie vášho obydlia. Dobrou správou je, že naše upratovacie služby poskytujeme aj cez víkendy a sviatky. Vy si určíte deň a čas, kedy vám vyhovuje, aby pani vyškolená na upratovanie, prišla k vám domov a previedla potrebnú prácu. Ceny za štandardné služby sú uvedené na našej stránke, ale vieme ich aj prispôsobiť danej situácii, potrebám každého z vás, prípadne upraviť v súvislosti s rozlohou daného príbytku. Sme pre vás, stačí, keď nás kontaktuje prostredníctvom emailu alebo telefonicky a objednáte si upratovanie u vás doma na vašej adrese.