Korona kríza nás zasiahla začiatkom tohto roka všetkých nepripravených. Táto druhá vlna už bola trochu lepšia, pretože sme zhruba vedeli, čo nás čaká a neminie. No, napriek tomu nás iste zasiahlo, keď vyšlo rozhodnutie o tom, že počas sviatkov sa nebude môcť stretávať takmer s nikým. Iba s jednou ďalšou domácnosťou. Príliš krutý trest, najmä pre tých ľudí, čo sú len vo vzťahu a nemajú ešte stáleho partnera, s ktorými by žili a bývali. Potom sa nemôžu buď stretávať s vlastnou rodinou alebo s týmto človekom. Koho si vybrať, aby boli všetci spokojný? Je to dosť ťažká životná situácia.

woman-2490290_1920

Niekedy sa však stáva, že práve tá partnerka, priateľka sa nechce s vami stretávať, pretože nechce ohrozovať svoju rodinu. Zdravie je prvoradé a tak si povedala, že tých pár týždňov bez seba predsa len vydržíte. No, vás to už dosť láme, pretože bez sexu sa síce fungovať dá, ale nie príliš dlhodobo. Najmä, ak ste predtým boli zvyknutí, že ste ho mali celkom pravidelne a teraz ste zostali dosť na sucho. A vidina najbližšiu sexu je dosť nejasná a neviete, kedy ho naozaj dostanete. Zaslúžili by ste si ho, no vaša partnerka si to asi nemyslí. Ženy, tie vedia zdržať aj dlhé obdobie bez.

naked-4828377_1920

Tak vám potom asi neostáva nič iné len navštíviť nejaké erotické služby, kde vám váš problém vyriešia. Poľahky, rýchlo a relatívne lacno. Navyše sa nemusíte obávať, že partnerkinu rodinu nakazíte koronavírusom, ak sama sa bojí práve tejto alternatívy, keďže sa pri sexe pravdepodobne aj bozkávate. Keď už inak nie. Takto budete spokojný aj vy a aj ona. Samozrejme, ak viete, že by niečo také nestrávili, že ste tam boli, tak to zamlčíte a budete jej tvrdiť, že ste si to vyriešili sám ručne stručne. Ale takto vám to bude iste príjemnejšie a čo oko nevidí, to srdce nebolí. Po tomto období aspoň budete vedieť, že vaša partnerka uprednostňuje svoju rodinu pred vami.