Pod pojmom reflektor nám môže zísť na um silné svetlo zo svetelného zdroja, ktoré sme v minulých rokoch využívali na osvetľovanie vonkajších priestorov, kde bolo potrebné dobre vidieť, pretože ich výkon bol naozaj silný, čo sa však spájalo aj s vysokou spotrebou elektrickej energie. Osvetľovali sme predovšetkým exteriérové priestranstvá, no dnešná technológia umožňuje ich využitie aj v interiéroch.

Úspora energie je jeden z faktorov LED osvetlenia

Spomínaná technológia sa nazýva LED a je základom pri výrobe všetkých svetelných zdrojov, vrátane reflektorov. Od času, keď sa prvýkrát objavili na pultoch obchodov, sa stali súčasťou takmer každej domácnosti alebo obchodnej prevádzky, pretože už aj svojim dizajnom vyhovujú použitiu v interiéroch a nie sú rušivým elementom. Výrobcovia ponúkajú reflektory v mnohých výkonoch, všetky sú však ekologické, energeticky úsporné, s dlhou životnosťou a vďaka IP65 krytiu použiteľné v interiéri či vo vonkajšom priestore.

Pri výbere LED reflektora Ledprodukt musíte mať jasno v tom, či ho chcete v bielom alebo čiernom ráme, konštrukčne sú tvorené v slim vzhľade, ktorý je maximálne praktický a využiteľný takmer všade, napríklad v dielňach či ateliéroch, kde určite oceníte aj možnosť reflektor len postaviť na potrebné miesto bez nutnosti ukotvenia a v prípade potreby ho jednoducho presunúť. S implementovanými čipmi MCOB značky GENESIS vám budú svietiť intenzívne a dlho kvalitným svetlom, ktoré osvetlí všetky potrebné miesta či objekty.

Svetelný výtvor v abstraktnom ponímaní

LED-ky sú vo všeobecnosti považované za to najlepšie, čo momentálne môžeme využívať, ak chceme svietiť a zároveň šetriť peňaženku a, samozrejme, aj životné prostredie. LEDprodukt s.r.o. je spoločnosť, ktorá vám dodá všetko potrebné ku kvalitnému osvetleniu vášho domova, pracoviska, záhrady, garáže, dvora a podobne. Stačí osloviť predajcu a odborný personál vám vypracuje návrh spolu s cenovou ponukou. LED produkty sú známe vyššou obstarávacou cenou, no jedným dychom treba dodať, že cena sa vyrovná ich dlhej životnosti a kvalite svetla či celého svietidla.