Ak vlastníte prevádzku, v ktorej máte množstvo drobného tovaru a často ho potrebujete zasielať formou kuriérskych spoločností, sme tu pre Vás s našou ponukou zatváracích sáčkov. Jedná sa o ZIP zatváracie sáčky, ktoré je možné používať opätovne teda viackrát a ktoré Vám takmer nijako neovplyvnia výslednú sumu za dopravu tovaru, svojou hmotnosťou. Sáčky sú vysoko odolné a pevné a sú vzduchotesné čo sa samozrejme taktiež týka aj j vodotesnosti, čím Váš zabalený tovar v týchto ZIP sáčkoch bude ochránený pred vonkajšími vplyvmi a vy sa na ne môžete plne spoľahnúť. ZIP sáčky Vám vieme dodať aj v skúšobnej verzii, taktiež v množstve od 10ks až po niekoľko sto kusov.

sáčky zip

Tieto sáčky sú praktické, pevné a odolné. Je vhodné ich použiť na zabalenie napríklad galantérneho tovaru, na zabalenie korenín, časopisov a dokumentov, v niektorých prípadoch aj k zabaleniu tekutín, kde Vám tento sáčok zaistí, že aj pri uvoľnení veka nádobky daná tekutina nepotečie ďalej ale ju zadrží tento ZIP sáčok. ZIP sáčky sú ponúkané v trinástich rôznych veľkostiach a v troch variantoch.

1. ZIP sáčky- klasické uzatvárateľné sáčky

2. ZIP sáčky s dierkou- možnosť zavesenia týchto sáčkov na predajnom regále pre účel vystavenia daného zabaleného tovaru

3. ZIP sáčky s bežcom- takzvaný bežec umožní rýchlejšie uzatvorenie takéhoto sáčka

zip sáček

Presvedčte sa o potrebe týchto sáčkov vo Vašej prevádzke, verte že tieto ZIP sáčky Vám uľahčia zasielanie zásielok, odpadnú Vám starosti so zháňaním krabíc, ktoré sú zbytočne objemné, uzatvorenie týchto sáčkov je podstatne rýchlejšie ako prelepovanie krabíc a v konečnom dôsledku ako sme už spomínali, tieto sáčky takmer nijako neovplyvnia konečnú váhu za zásielku a tým Vám zbytočne nenavyšujú konečnú sumu za odosielanie tovarov. Samozrejmosťou je aj využitie týchto ZIP sáčkov aj v domácnosti, kde ich určite radi budete využívať v kuchyni, či napríklad v hygienickom zázemí ako je kozmetika, čistiace potreby a podobne. Veríme že si budete vedieť rýchlo nájsť ich využitie aj v domácnosti.