Výhody nosenia tielok:
·         Bude vám teplo a tielko vás v zime dobre zahreje.
·         Budete sa cítiť pohodlne, ak je vaše tielko vyrobené z bavlny.
·         Chráni vás pred potením a deodorantovými škvrnami.
Chyby pri nosení tielok:

košile

1. Noste tielko, nie tričko.
Tričká sú logicky väčšie ako tielka, takže môžu vyzerať pod niečím nepekne. Vždy si dajte pod košeľu alebo pod iné veci iba tielko, aby to pekne sedelo. Takto nebudú veci na vás vyzerať neforemne a vaše oblečenie vám bude dokonalo sedieť. Budete sa potom cítiť fantasticky.

2. Nenoste biele alebo čierne tielka.
Mali by ste si kúpiť, tielko v presnej farbe vašej kože. Takto nebude pod ničím presvitať. Najhoršou chybou aj tak je, keď si dáte tielko pod čiernu košeľu alebo naopak. Vôbec to nebude vyzerať dobre. Nevýhodou je, že v obchodoch je také tielko ťažké nájsť, takže na jeho kúpu budete potrebovať viac času a úsilia.

3. Hlavne nech vám tielko nie je vidno.
V žiadnom momente by vám tielko nemalo byť vidno. Malo by byť dokonalo zakasané v nohaviciach a zároveň by košeľa mala byť zapnutá tak, aby zakrývala tielko. Kúpte si dokonalo sediace tielko a môžete ho dať ku všetkému. Kľudne aj ku košeli, ktorú nebudete mať zapnutú až ku krku.

4. Nenoste voľné tielko.
Ak máte na sebe tielko, ktoré je voľné, je veľmi pravdepodobné, že bude pod vašou košeľou vidno.Keď tielko bude dokonalo obtiahnuté s vaším telom, tak nikdy nebude vidno pod vašou košeľou.

oblek

Nosenie tielka je veľmi dobré, hlavne zimných mesiacoch alebo na nejaké udalosti na ktorých sa budete potiť, aby absorbovalo váš pot. Na kúpu tielka si vymedzte nejaký ten čas a neponáhľajte sa. Radšej nájdite tielko v telovej farbe, aby vám dokonalo sedelo a ak máte bielu košeľu, tak pod ňu môžete použiť aj biele tielko. Ak tielka nenosíte, dúfame, že po tomto článku ich začnete nosiť a sami objavíte ich výhody. Lebo ľudia kedysi vedeli, prečo tielka tak často nosia.