Veta aj muži majú svoje dni sa pomaly stáva jedným obrovským klišé, ktoré nás už vyslovene prestáva baviť. Verte však tomu, že nech je to akékoľvek klišé, nakoniec musíte uznať, že je to pravda. A aj keď sa vám to možno nezdá, nakoniec vám bude jasné, že všetko okolo vás vášho muža naozaj ovplyvňuje. Nech sa deje čokoľvek, verte tomu, že nakoniec je šťastie muža naozaj niečo, čo ovplyvňuje celú domácnosť. Domácnosť závisí nielen od ženy, ale aj od muža a preto je to niečo, čo je maximálne podstatné a dôležité. Takže tomu verte a držte sa toho, pretože aj takáto klasika môže byť niečo úžasné a dôležité. Verte tomu, že presne takto to v konečnom dôsledku je a aj vždy bude.

počítač
 
Verte tomu, že momenty sú niečo, čo mužov baví. A aj keď sa zdá, že muži sú v mnohých veciach oveľa jednoduchší ako ženy aj oni musia myslieť na veci, ktoré sú okolo nich a prečo to tak naozaj je. Nakoniec musíte veriť, že je všetko okolo vás. Muži si tiež musia nájsť svoje koníčky a niektoré sú teda oveľa zmysluplnejšie ako tie druhé. Ak je to pre vás naozaj dôležité, tak verte tomu, že nakoniec vás to poteší. Teraz však musíte myslieť na to, čo je dôležité pre váš koníček? Ak ste inteligent, určite vás baví čítanie. Ľudia sa vyhovárajú, že nemajú na čítanie čas, ale to nie je celkom pravda, ktorej by ste sa mali držať. Verte tomu, že aj maličkosti vášho muža potešia.

černoch
 
Ak si myslíte, že ste skôr športový typ, tak určite nájdete nejaký šport, ktorý bude originálny, ale zároveň vás bude napĺňať a tešiť tak, že tomu nebudete poriadne ani len veriť. Môžete si vybrať aj niečo originálne, ako je napríklad jazda na koni. Ale verte tomu, že to musíte milovať, inak vás to nikdy nebude poriadne napĺňať. Teraz sa na to zamerajte a držte sa toho. Uvidíte, bude to stáť skutočne za to. A to nech sa deje čokoľvek. Verte tomu, že je to podstatné.