Áno, také ženy v znamení Levc naozaj sú. Nezabudnuteľné, očarujúce, krásne a sebavedomé! Nie jedného muža dokážu zviesť tak, že si to on ani neuvedomí. Majú hrdú a vzpriamenú chôdzu. Keď okolo vás prejdú, spoznáte ich hneď. Na svojich blízkych a priateľov pôsobia charizmaticky a priateľsky. Majú naozaj zmysel pre humor! Ak však spoznajú muža, ktorý má sklony ku žiarleniu, nebude s ňou šťastný.znamení.jpg
Žena Lev flirtuje s takmer každým, kto jej vstúpi do cesty. Nemá skrátka zábrany! Miluje pocit, keď je žiadaná a obdivovaná. Stačí jej flirt alebo malý románik a je nadmieru spokojná. Skutočné city venuje len tomu, koho naozaj miluje. Zvyšným mužom venuje len akési povrchné city, ak sa to tak dá nazvať. Prečo by ich aj mala venovať niekomu, kto si ju nezaslúži? Vo výbere partnerov je dôsledná, hoci niekedy si mužov dosť idealizuje. Zvykne byť potom sklamaná, no nerada si to prizná. V láske dáva veľa, veľa aj očakáva.
Hovorí sa o nej ako o najsilnejšej žene zverokruhu. Vždy vie veci dotiahnuť do konca. Čo si zaumieni, to skrátka musí mať svoj cieľ. Často má okolo seba osoby – ženy, ktoré potrebujú nakopnúť. Ona sama je akoby ich vodca a sprevádza ich životom. Mnohí si berú príklad z jej správania a jej života. Ide totiž o cieľavedomé a sebavedomé ženy!
Ako sme už na začiatku spomenuli, Levice sa rady predvádzajú a doprajú si luxus. Chcú byť krásne a rozmaznávané zároveň. Značkovému oblečeniu nikdy neodolajú. Vládne im živel oheň – sú aktívne, impulzívne, ambiciózne a neodolateľné.dětství.jpg
Svoje ratolesti hlboko miluje a má s nimi dôverný a hlboký vzťah. Dalo by sa povedať, že ich rozmaznáva oveľa viac ako ostatné znamenia. Venuje im naozaj veľa času, od výletov až po čítanie si rozprávok na dobrú noc. Hoci je k nim niekedy prísna, radšej im však dopraje voľnosť a sleduje, ako sa jej ratolesti samé vyvíjajú. Snaží sa byť hrdá na ich úspechy a príliš nekritizovať. Od detí vyžaduje, aby si ju vážili a na oplátku im ponúka to isté. Vyrovnaný vzťah je pre ňu skrátka základ.